Вже 31 жовтня вболівальники зможуть побачити бій між Олександром Усиком та Дереком Чісорою, який відбудеться у Лондоні за пустих трибун. Російський боксер Микола Валуєв розповів про свої очікування від бою та навіть віддав перемогу боксеру з України, повідомляє "Рейтинг Букмекерів".

Варто прочитати: Все або нічого: анонс бою Олександр Усик – Дерек Чісора

Перемога технічним нокаутом

"Дуже цікавий бій. Це вже другий поєдинок в кар'єрі Усика в суперважкій вазі. Дерек Чісора давно там прописався, він є натуральним суперважкоатлетом", – сказав Валуєв.

Ексчемпіон відзначив, що у боксерів величезна різниця в досвіді. Також він виділив і довжину рук, яка може допомогти Усику здобути омріяний результат. Але росіянин рекомендує не списувати британця перед боєм. Дерек не втрачає надії святкувати успіх у поєдинку проти Олександра.

Це цікавий поєдинок. Дуже складно припустити, як він закінчиться. Можливо, технічним нокаутом, тому що все-таки у Чісори не залізна щелепа, а арсенал і багатогранність Усика, як на мене, дозволять розкрити не надто сильний захист Чісори,
– заявив Валуєв.

Сам Микола вкінці розкрив секрет, що буде вболівати за Усика. Обидва боксери востаннє виходили на ринг ще у жовтні минулого року, тому переваги у практиці не буде в жодного боксера.