"Я думаю, що це буде інший бій"

35-річний український боксер запевнив, що у другому поєдинку домінувати на ринзі буде його земляк Олександр Усик. Ентоні Джошуа протримається шість раундів, після чого просто втомиться та буде терпіти потужні удари суперника.

Цікаво Похвала від легенди: Тайсон розповів про переваги Усика, які змусили плакати фанатів Джошуа

На думку Тараса Шелестюка, британець набере вагу та спробує перебоксувати боксера з України. Однак на довго його не вистачить. Шелестюк відзначив рівень та техніку боксу Усика. Олександр пропускав удари Ентоні, але наче навіть їх не відчув: "Усик – дуже хороший боксер, і він уникає проблем. У цьому бою Олександр пропустив кілька ударів, але люди кажуть, що у нього є витримка. Джошуа кілька разів спіймав його хорошими ударами, але він ніби цього не відчув".

Я думаю, що це буде інший бій. Мені здається, що Джошуа набере вагу і спробує нокаутувати Усика. Але Олександр не дасть йому можливості зупинити себе в перших шести раундах, а потім Джошуа втомиться, і Усик зможе бити його весь вечір,
– заявив Шелестюк.

Свій останній бій Тарас Шелестюк провів у січні 2020 року, у якому переміг аргентинця Луїса Альберто Верона.

  • Джошуа та Усик проведуть реванш, адже обидва боксери не проти знову вийти на ринг один проти одного. Не виключено, що цей поєдинок відбудеться в Україні.