Усик: Все, що я робив, – молився

Чемпіон світу у важкій вазі вже вкотре запевнив, що не хотів покидати межі рідної країни, яка перебуває у вогні. Олександр Усик розповів, хто його підштовхнув прийняти рішення погодитись на реванш проти Ентоні Джошуа.

Цікаво дізнатись Джошуа розповів, що зробить зі своїми чемпіонськими поясами, якщо переможе Усика

Боксер заявив, що його рішення змінилось після зустрічі зі знайомими військовими, які переконали його поїхати готуватись за кордон та вийти на ринг проти Джошуа заради усієї України.

Не лише Олександр не хотів їхати з рідної країни. Його родина теж на відріз відмовлялась від виїзду у безпечне місце за кордон.

Все, що я робив, – молився. Я не хотів залишати Україну, але я побачився з друзями-військовими та завітав до військових у лікарні. Всі вони просили мене взяти участь у поєдинку, погодитися на реванш та битися за усю каїну. Навіть моя дружина, я хотів відправити її з дітьми з України, але вона сказала: "Я цього не буду робити і крапка",
– сказав Усик.

Нагадаємо, що Усик був у лавах територіальної оборони Київської області. Тепер завдяки реваншу Олександр хоче зібрати на потреби України якнайбільше грошей.

Усик готовий відправляти Джошуа на пенсію

  • Британський боксер усіма своїми словами та вчинками доводить, що прагне взяти реванш в Усика. Ентоні хоче відплатити українцю тією ж монетою за поразку, якої зазнав у вересні 2021 року.
  • Джошуа готується до реваншу вже з новим тренером, який раніше відзначив майбутнього суперника свого підопічного.
  • Реванш Усик – Джошуа відбудеться 20 серпня у Саудівській Аравії.
  • Найдешевший квиток на бій Усик – Джошуа 2 коштує близько 100 доларів. Боксери вийдуть на ринг у Джидді, де майже 40 тисяч прихильників боксу зможуть побачити на власні очі реванш за участі українця.
  • Усик проводить потужну підготовку до реваншу. Після чого Олександр повернеться в Україну.