В Усика невдовзі закінчиться контракт з К2 Promotions. В інтерв'ю USYK 17 боксер розповів, що може змінити менеджерів. На ринку можливими претендентами на Усика є гіганти Top Rank і Matchroom Boxing на чолі з Бобом Арумом та Едді Хірном відповідно.

Це важливо: Усик травмувався під час підготовки до Чісори: боксеру зробили операцію

Кого вибере Усик

33-річний боксер відкрито заявив, що підпише найбільш вигідний для нього контракт.

Я підпишу контракт з тим, хто мені запропонує кращі умови. Я безпосередньо кажу: це бізнес. Якщо К2 запропонує хороші умови, я продовжу співпрацювати. Це хлопці з України, у нас є особисте спілкування. Якщо запропонує хтось краще – будемо розмовляти. Все в рамках роботи,
– сказав Усик.

Top Rank відмовилася від Усика

Українець міг стати клієнтом відомої американської компанії Top Rank ще на початку професійної боксерської кар'єри. Проте в Top Rank відмовилися від Усика.

Тоді компанія підписала контракт з Василем Ломаченком, з яким співпрацює досі.

Через деякий час глава Top Rank Боб Арум пояснив своє рішення. За його словами, Усик хотів виступати у першій важкій вазі.

На той час Арум співпрацював з телеканалом HBO, тому просування боксера у першій важкій вазі було неможливим.

Що Усик досяг з К2 Promotions?

Український боксер дебютував на професійному ринзі у листопаді 2013 року. Вже Через рік боксер виграв титул WBO. У 2018 році Усик став першим в історії України абсолютним чемпіоном світу у першій важкій вазі. Нині українець виступає у суперважкому дивізіоні.