Ця битва викликає ажіотаж серед усієї боксерської спільноти. Її представники роблять прогнози на поєдинок та аналізують різні фактори, що можуть мати важливий вплив на визначення переможця.

Читайте також Ф'юрі розповів, чи відбудеться реванш з Усиком після бою за абсолют

Промоутер Ф'юрі очікує на якісне суддівство

Однією з тем, яку активно обговорюють, є суддівство. Воно має відповідати рівню події та бути максимально неупередженим.

Своєю думкою щодо цього поділився промоутер чемпіона WBC у надважкій вазі Френк Воррен. Він очікує на вибір фахового рефері, який має авторитет.

Ми не хочемо жодних суперечностей. Нам потрібен хтось, кого всі поважають і хто буде дуже сильним. Рефері в бою Усика з Дюбуа був просто смішним. Цілком безглуздо все це. Чи був це удар нижче пояса, чи ні, він дав йому час, а потім, коли він захотів битися, сказав: "Ні, візьми ще тайм-аут".

Я впевнений, що вони збираються використати всі свої трюки. Ось що станеться, а Тайсон – досвідчений професіонал, досвідчений воїн, і він знає, що йому треба робити, – сказав Воррен.

Йдеться про бій Олександра Усика та Даніеля Дюбуа, який відбувся 26 серпня у Вроцлаві. Тоді британець завдав брудного удару нижче пояса, а прихильники Дюбуа підняли медійний шум, заявляючи, що удар був здійснений на коректній висоті й це мав би бути нокаут.

Нагадаємо, що раніше президент WBC Маурісіо Сулейман також висловлювався щодо суддівства в "бою століття". Він вважає, що поєдинок Усик – Ф'юрі має судити більша кількість рефері.