Якщо не відбудеться нічого екстраординарного й Тайсон Ф'юрі не отримає травму, то перший в історії абсолют у надважкій вазі, який володітиме одразу чотирма поясами може бути визначений вже 23 грудня. Саме таку дату все активніше називають інсайдери й навіть підтвердив менеджер "Жадібного пуза".

Читайте також Бій Джошуа – Вайлдер може відбутися в один вечір з битвою за абсолют, але є нюанс

В Усика хороші шанси на перемогу

Хоча паралельно з цим Олександр Усик заявив, що йому для підготовки до битви треба близько 4 місяців. Тому всі очікують на шоу 28 жовтня, щоб остаточно зрозуміти, коли відбудеться "бій століття".

Ексчемпіон світу у двох дивізіонах Тімоті Бредлі поділився своїми думками щодо довгоочікуваного бою за звання абсолюта в надважкій вазі. Він звернув увагу на слабкі сторони Тайсона Ф'юрі, які можуть зіграти з ним злий жарт, попри статус фаворита.

Нещодавно я дивився записи поєдинків Ф'юрі. Він великий хлопець, і ми звертаємо увагу на те, що він робить добре, але не звертаємо увагу на те, що він робить погано. Тайсон здатен діяти нестандартно, однак останнім часом він боксує та пересувається рингом надто прямолінійно. Якщо ви переглянете його поєдинок проти Вайлдера, зокрема кілька стартових раундів, то можете побачити, що він відступає по прямій.

Якщо він робитиме те ж саме і в бою з Усиком, то Олександр його наздожене. Усик швидше працює ногами, тому він переслідуватиме Тайсона та активно атакуватиме свого повільнішого опонента по корпусу. Якщо Усик не дозволить Ф'юрі навалитися та зв'язати себе, то в Олександра будуть хороші шанси,
– заявив Бредлі.

Зазначимо, що напередодні Тайсон Ф'юрі порівняв своїх двох майбутніх противників. Британець сказав, що саме ексчемпіон UFC є небезпечнішим, адже має більше нокаутуючого потенціалу.