Ніколи до цього

Усик та Джошуа виступають у важкій вазі. В цій ваговій категорії чимало важить можливість відправити суперника в нокаут завдяки потужному удару. А якщо не в нокаут, то хоча б в нокдаун.

До теми Реванш Усик – Джошуа: повний перелік каналів та сайтів, де дивитися бій онлайн

Усик у своїй професійній кар’єрі в боксі провів 19 боїв. Окрім того, що він всі виграв, так ще й жодного разу не був навіть в нокдауні під час цих боїв.

Кличко був першим

А от Джошуа таким похвалитися не може. За свої 26 боїв він неодноразово опинявся на канвасі. Хоча ці бої закінчувалися по-різному.

Першим в нокдаун Джошуа відправив Володимир Кличко. Сталося це під час їх поєдинку 29 квітня 2017 року. Тоді в шостому раунді британець відправив Кличка в нокдаун, а в сьомому раунді і сам зазнав потужного удару, після якого йому почали відраховувати.

Правда тоді в Джошуа залишилося більше сил на бій. В одинадцятому раунді він двічі відправив Кличка в нокдаун, після чого бій зупинили – перемога технічним нокаутом.

Відео найкращих моментів бою Кличко – Джошуа

Апсет року після чотирьох падінь

А от вдруге з нокдаунами Джошуа так не пощастило. 1 червня 2019 року він проводив перший бій за межами Англії – в Нью-Йорку проти Енді Руїса. Джошуа був фаворитом цього бою, що і намагався продемонструвати з перших хвилин. І в третьому раунді таки відправив суперника в нокдаун. А за мить вже і сам опинився в нокдауні, що стало повною несподіванкою. В першу чергу для самого Джошуа. Який в ще одному нокдауні побував ще в цьому ж таки третьому раунді.

Розв’язка наступила в сьомому раунді. Джошуа знову двічі опинився в нокдауні. Після другого падіння він таки дістався до свого кутка рингу. Але суддя зрозумів, що продовжувати бій не можна – поразка технічним нокаутом. Ця перемога Руїса стала головною сенсацією у світі боксу у 2019 році.

Відео найкращих моментів бою Джошуа – Руїс

Чи буде нокдаун в бою Усик – Джошуа

Перший бій між боксерами закінчився без нокдаунів. Хоча після бою Усик заявив, що якби поєдинок тривав би на хвилину довше, то відправив би суперника на канвас.

Не виключено, що в бою Усик – Джошуа 2 ми таки станемо свідками нокдауну. Або й перемоги нокаутом. Цей бій відбудеться 20 серпня 2022 року.

До теми Реванш Усик – Джошуа: або британець здобуде дострокову перемогу, або знову програє

Букмекерська компанія Favbet пропонує зробити ставку на те, чи буде під час бою Усик – Джошуа 2 нокдаун:

  • коефіцієнт 2,2 на те, що Усик буде в нокдауні
  • коефіцієнт 2,2 на те, що Джошуа буде в нокдауні
  • коефіцієнт 4,75 на те, що обоє боксерів будуть в нокдауні під час бою

Щодо переможця бою, то тут перевага на стороні Усика. На його підсумкову звитягу стоїть коефіцієнт 1,66. На те, що Джошуа зможе перемогти – 2,75.