Джошуа не готовий до 12 раундів

Ентоні Джошуа провів на професійному рівні 26 боїв. І лише три з них тривали усі 12 раундів. Один з них – проти Олександра Усика, який закінчився для британця поразкою. При цьому це було одноголосне рішення суддів.

Варте уваги Реванш Усик – Джошуа: організатори змінили трансляторів в Україні – де дивитися онлайн

Цей бій проти Усика показав, що Джошуа не готовий битися усі 12 раундів. Він звик покладатися на свій потужний удар (перші 20 боїв він виграв саме нокаутом). Але не склалося.

Так само в нього було в першому бою проти Енді Руїса. Він відправив суперника в нокдаун ще в третьому раунді. Але після цього сталося неймовірне. В цьому ж третьому раунді сам Джошуа двічі побував в нокдауні. А в сьомому раунді, після того, як британець ще двічі побував на канвасі, бій зупинили.

Правда після цього Джоша зробив висновки, і в реванші з Руїсом повів себе доволі обережно. Цей бій тривав 12 раундів і закінчився вже перемогою Джошуа.

Усик – не Руїс

Та відмінність між реваншем Джошуа – Руїс та Усик – Джошуа таки є. І вона значна. Американський боксер тоді набрав вагу, а Джошуа якраз навпаки. Це дозволило йому значно краще рухатися на рингу та ухилятися від ударів суперника.

Та якраз рухливістю відзначається і Усик. Він чимало пересувається по рингу, шукаючи можливість для удару. І набирав очки на записках суддів. Саме завдяки цьому він і виграв перший бій проти Джошуа.

Джошуа покладатиметься на нокаут

Перед Джошуа стоїть складне завдання. Він прекрасно розуміє, що витримати усі 12 раундів проти Усика йому навряд чи вдасться. Тож, цілком ймовірно, знову буде покладатися на lucky punch – що закінчить бій достроковою перемогою. Це доволі ризикований підхід, але він може принести необхідний результат.

Якщо йому не вдасться перемогти Усика до 9 раунду, для нього це може означати чергову поразку. Адже сил для "чемпіонських раундів" може вже не вистарчити. Правда саме тоді Усик може і сам відправити суперника в нокаут, достроково закінчивши бій.

Чи закінчиться бій достроково

Букмекерська компанія Favbet пропонує зробити ставку на те, чи закінчиться бій достроково. Якщо так, то в якому раунді, та хто переможе.

  • Бій не триватиме встановлену кількість раундів – коефіцієнт 1,78
  • Тотал раундів менше 10,5 – коефіцієнт 2,08
  • Дострокова перемога Усика – коефіцієнт 3
  • Дострокова перемога Джошуа – коефіцієнт 3,5
  • Усик переможе технічним нокаутом – коефіцієнт 5
  • Усик переможе нокаутом – коефіцієнт 7,5
  • Джошуа переможе технічним нокаутом – коефіцієнт 5
  • Джошуа переможе нокаутом – коефіцієнт 9,5
  • Точний спосіб перемоги технічним нокаутом – 2,37
  • Точний спосіб перемоги нокаутом – 4,75.