Красюк: Джошуа практично торкнувся грані перемоги

Про такі подробиці розповів Олександр Красюк, промоутер українського боксера. За його словами, в Ентоні просто був викид емоцій, він нікому не бажав зла.

Читайте також Тобі не повинно бути соромно, – промоутер Усика про розмову з Джошуа після реваншу

"Як це було? Він почув вердикт і зрозумів, що програв. Психологія поєдинку була така, що він практично торкнувся грані перемоги. Як каже Усик, у восьмому раунді він побачив в очах Джошуа перемогу – Ентоні почав її усвідомлювати, від цього поразка стала ще гіршою.

Чому ці емоції? Що насправді відбувалося? Спершу він привітав, обнявся, а потім пішов до себе в куток.

Потім на Усика повісили пояси, але титул WBA не на заклейці, а на ремінці. Я закривав ремінець, щоб одягнути його на Усика. Один закрив, а другий не міг закрити. У цей момент підходить Джошуа та каже: "Дай сюди". Бере ще пояс The Ring, йде до себе в куток і викидає їх із рингу", – розповів промоутер.

З чого почався конфлікт

Потім Джошуа ненароком зачепив Ткаченка Юрія, тренера Усика. Коуч відреагував на зухвалу поведінку Ентоні.

"Ентоні проходив уздовж однієї стінки канатів, йшов дуже впевненим кроком та зачепив по плечу Юрія Івановича, тренера (Ткаченка). Юрій Іванович повернувся і каже: "Ти що?", а Джошуа завівся: "Don’t f**k with me".

Його реально почали тримати. Він хотів кидатись. Син Юрія Івановича підійшов – таке напруження. Він справді лютий, з лютими очима. Тримали його семеро. Він пішов, пірнув між канатами та побіг", – сказав Красюк.

Джошуа не стримував емоцій

  • Олександр Усик переміг Ентоні Джошуа 20 серпня у реванші. Думки суддів розділилися: двоє визнали переможцем українця, один віддав перевагу британцеві.
  • Після оголошення результатів Джошуа жбурнув пояси Усика та видав емоційну промову
  • Згодом Ентоні вгамував свої емоції. У момент рукостискання він перехопив в українця прапор, у який він був загорнутий, і сам у нього загорнувся.