Уніон Берлін – Баварія 0:2

Голи: Левандовський, 40 (п), Павар, 80

Дивіться також Божевільна невдача: футболіст Бундесліги зганьбився і не реалізував вбивчий момент – відео

Поєдинок у Берліні краще розпочали господарі, пише 24 канал. Берлінці володіли ініціативою і навіть декілька разів потурбували Мануеля Ноєра.

Ближче до середини тайму "Баварія" перехопила ініціативою: мюнхенці почали агресивно діяти через лівий фланг.

На 19 хвилині після кутового гості відкрили рахунок. Мюллер переправив м'яч у порожні ворота, але через офсайд взяття воріт було скасовано.

Легально відзначитися "Баварія" змогла під завісу тайму. Неван Суботіч у штрафному збив Горецку – пенальті. Удар з позначки впевнено реалізував Роберт Левандовський.

До речі Дортмундська "Боруссія" у першому матчі після паузи розтрощила "Шальке" у дербі: відео

По перерві "Баварія" діяла більш впевнено, але гострих моментів від того не побільшало. Гості провели другий гол аж на 80 хвилині. Павар вдало пробив головою після кутового – 2:0.

Завдяки перемозі "Баварія" продовжує очолювати турнірну таблицю Бундесліги. "Боруссія" Дортмунд відстає на 4 очки.

Уніон Берлін – Баварія відеоогляд матчу (*відео доступне за посиланням)