Окрім красивих голів та яскравої боротьби, повернення Бундесліги ознаменувалося кумедним інцидентом у матчі "Айнтрахт" – "Боруссія" Менхенгладбах, повідомляє 24 канал.

Дивіться також Дортмундська "Боруссія" у першому матчі після паузи розтрощила "Шальке" у дербі: відео

Поєдинок у Франкфурті розвивався надзвичайно невдало для господарів. Уже на першій хвилині матчу гості відкрили рахунок. А на перерву гостинний "Айнтрахт" пішов, програючи 2:0.

Наприкінці матчу команди обмінялися голами та змарнували декілька чудових нагод забити більше голів.

На 84 хвилині "Боруссія" опинилася у чисельній більшості на підступах до штрафного франкфуртців. Хавбек гостей Йонас Хофманн отримав передачу на майже порожні ворота.

Мабуть, Йонас обдумував святкування голу і не помітив австрійця Мартіна Хінтереггера. Хофманн пробив у кут, але австрієць витягнув м'яч ногою.

З одного боку – дивовижна невдача для Хофманна, а з іншого – неймовірний порятунок від Хінтереггера.

Врешті-решт, поєдинок завершився перемогою "Боруссії" з рахунком 3:1. Завдяки звитязі підопічні Марко Розе піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці.

Відео промаху Хофманна (якщо відео не відкривається – перейдіть за посиланням, момент на 3:43)

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.