Пресслужба Глобальної асоціації змішаних бойових єдиноборств (GAMMA) повідомила, що Україну можуть позбавити чемпіонату Європи в разі недопуску російських спортсменів до змагань.

Дивіться також Російських бійців не пустять на чемпіонат Європи в Україні

"GAMMA офіційно заявляє, що ніколи не дозволить жодній національної федерації перешкоджати участі інших атлетів в турнірах GAMMA з політичних, ідеологічних чи будь-яким іншим міркувань.

GAMMA і місцеві організатори продовжують наполегливо працювати для того, щоб провести чемпіонат Європи на рівні, гідному атлетів , які приїдуть з усього континенту. Чемпіонат Європи 2021 року на Україні буде відкрито для всіх європейських країн – членів GAMMA", – йдеться у заяві.

Що відомо про заборону Росії змагатися в Україні

  • Спочатку турнір збиралися провести в Греції, потім в Грузії, але обидві країни вимушено відмовилися від проведення через пандемію коронавірусу.
  • Тоді своє бажання висловила Україна, але з умовою, що в ЧЄ не братимуть участь бійці з Росії. GAMMA з розумінням поставилася до цієї вимоги і погодилася. За словами Теслі, на даний момент GAMMA визнана в 41 країні, ще в деяких вона проходить процес реєстрації.
  • Чемпіонату Європи зі змішаних бойових мистецтв має відбутися у київському "Палаці Спорту" з 5-го по 9 листопада цього року.