Житлобуд-1 – Брейдаблік (Ісландія) 0:0

Дивіться також Супряга і росіянин: Шевченко хоче підписати ще двох футболістів у Дженоа

Перший тайм завершився для обох команд без гольових моментів. На початку зустрічі Ольга Овдійчук мала шанси, аби відкрити рахунок, атакуючи з правого флангу, однак не влучила в ближній кут воріт.

Початок другого тайму гості розпочали з заміни Ванди Сігюргейрсдоттір та одразу двох жовтих карток. На 60-й хвилині Тейлор Цімер була покарана за грубу гру, а Агла-Марія Альбертсдоттір на 63-й хвилині зірвала контратаку господарок майданчика.

Надалі за грубу гру були покарані і гравчині Житлобуда – Ольга Басанська та Любов Шматко. Однак, попри всі старання та пресинг, жодна зі сторін у цій грі відзначитись голами не змогла. Цьому не посприяли і заміни на пізніх хвилинах протистояння.

Матч завершився за рахунку 0:0. Але при цьому обидві команди заробили своє перше очко в Лізі чемпіонів. Тепер і Житлобуд-1, і Брейдаблік мають в активі по одному балу й продовжують посідати третє і четверте місця в групі відповідно.

Житлобуд-1 – Брейдаблік: відео матчу