Матч відбувся у рамках 11 туру чемпіонату Молдови. Шериф не залишив шансів супернику на перемогу – 4:1.

Оце так Тренер Львова отримав картку через те, що попросив суддю розмовляти українською

Дебютна перемога

Перша 45-хвилинка завершилась з мінімальною перевагою господарів. Гол у активі Коловоса. По перерві футболісти Шерифа ще тричі відзначались у воротах суперника. Все той же активний Коловос забив гол та оформив дубль, а також результативні удари у свій доробок додали Кастанеда та Траоре.

Гравці Сфинтул Георге результативно відповіли лише одного разу завдяки точному удару на 81-й хвилині Солодовнікова.

Ця перемога стала першою для Юрія Вернидуба, який лише у грудні 2020 року очолив Шериф. Звитяга дозволила клубу залишитись лідером у сезоні. Команда українського тренера випереджає найближчого конкурента Петроклуб на 9 очок.

• Останнім клубом українського фахівця був Шахтар із Солігорська, який у підсумку став чемпіоном Білорусі під керівництвом Романа Григорчука. До цього наставник 8 років віддав луганській Зорі.