Матч Львів – Колос запам'ятався скандальним моментом за участю головного тренера господарів та судді. У одному з епізодів Віталій Шумський несподівано для всіх побачив перед собою жовту картку.

Більше про поєдинок Колос обіграв Львів завдяки дублю Оріховського, Волинець відбив пенальті: відео

Мовний конфлікт

Сталось це після словесної перепалки з четвертим арбітром матчу, який перебуває якраз за межами поля біля лавок запасних. Після матчу тренер львів'ян пояснив, що такого він сказав судді, що той аж показав попередження.

Шумський під час діалогу з резервним суддею Миколою Кривоносом попросив арбітра відповідати йому українською мовою, а не російською. За версією тренера, таке прохання розлютило рефері, він повідомив про це головному арбітру зустрічі Віктору Копієвському, який відразу прибіг до лавки запасних Львова та продемонстрував тренеру жовте світло.

Начебто Шумський таким прохання вчинив натиск на четвертого суддю. Тренер львівського клубу у післяматчевому коментарі заявив, що арбітр не пояснив своє рішення.

  • До слова, матч завершився перемогою Колоса 0:2. Після звитяги команда з Ковалівки із 22 очками йде 6-ю. Львівський клуб з 12 пунктами залишається 10-м.

Цікаво, що це вже не перший мовний конфлікт в УПЛ. Раніше нападник Євген Селезньов посварився через це з наставником Дніпра-1 Ігорем Йовічевічем. Хорват попросив футболіста розмовляти українською за що отримав різку відповідь.