Прометей – Дьор 94:68 (23:16, 25:22, 28:12,18:18)

До слова Київ-Баскет завдяки розгромній перемозі пробився у наступний раунд Кубка Європи ФІБА

Перша половина матчу видалась дуже динамічною, команди намагалися виконувати кидки за найпершої можливості. Настільки відкрита гра була на руку українському колективу, який за собою повела Джойнер Холмс. Особливо американській форвардині вдавалися дальні кидки (3 з 3 триочкових). Але і Дьор потрібно відмітити, тому що гості не дали чемпіону України створити значний відрив до великої перерви.

Третя чверть розпочалася з ривка від Прометея – 12:0, а загальна перевага команди складала уже більше 20 очок. Творцем локального успіху стала олімпійська чемпіонка Аріель Аткінс. Саме в цій десятихвилинці доля зустрічі була вирішена на користь клубу зі Слобожанська.

В заключній десятихвилинці результативні показники обидвох команд знизилися і Прометей довів матч до підсумкової перемоги.

• Це історичний вихід Прометея у плей-офф Єврокубку. У сезоні 2020/21 чемпіонки України програли усі три матчі групового етапу. І ось тепер у кроці від того, щоб пройти туди з першого місця.
  • Після закінчення групового етапу у Єврокубку розпочнеться плей-офф. У ньому візьмуть участь топ-2 груп, а також вісім найкращих третіх місць.