Київ-Баскет – Рілскі Спортист 84:62 (23:13, 18:8, 26:17, 17:24)

Обидві команди перед заключним туром групового турніру зберігали шанси на вихід до наступного раунду Кубка Європи з баскетболу. Для цього їм необхідно було здобути перемогу. Але інтрига у цьому поєдинку протрималася зовсім недовго.

Дивіться також Україна здобула важку перемогу над Фінляндією у відборі на жіночий Євробаскет-2023

Уже з самого старту український клуб показав, що не збирається відтягувати розв'язку на самий кінець. На 3-й хвилині його перевага становила 7 очок – 9:2. Але коли за чотири хвилини на табло Палацу спорту "Венето" спалахнули цифри 13:11, подумалося, що боротьба загострюється. Втім, це був лише невеликий епізод, коли з'явилася хоч якась інтрига. Далі за справу взявся Томпсон.

Американський легіонер київської команди видав вражаючу серію із точних кидків, збільшивши відрив господарів майданчика до 27:13. Незабаром його підтримали партнери і на велику перерву команди пішли, коли рахунок зріс до плюс двадцяти – 41:21.

Практично на цьому гра була зроблена. Надалі український клуб збільшував свою перевагу навіть до +31, але в четвертій чверті трохи скинув оберти. Проте перемога господарів майданчика більш ніж переконлива – 84:62.

Виступи Київ-Баскету у Кубку Європи

• Київ-Баскет утретє бере участь у Кубку Європи ФІБА.
  • У минулому сезоні кияни дійшли до 1/8 фіналу, де поступилися ізраїльському Іроні.
  • У дебютному сезоні 2019/20 грали у чвертьфіналі, де вилетіли від турецької Каршіяки.