Прикре четверте місце

Участь у запливі повинні були взяти два українці – Михайло Сербін та Віктор Смиров. Однак останній не вийшов на старт. Поки що невідомо, чому досвідчений 35-річний плавець з України не вийшов на дистанцію.

Варте уваги Друга медаль плавчині у Токіо: українка Мерешко завоювала "срібло" Паралімпіади

Протягом половини запливу Сербін тримався серед лідерів, замикавши трійку лідерів. Однак на усю дистанцію українця не вистачило. Михайло фінішував четвертим.

Паралімпійським чемпіоном на 400 метрів став Рогір Дорсман із Нідерландів. "Срібло" здобув японець Утю Томіта. Призові місця замкнув плавець з Китаю Хуа Дундун.

• Україна вже здобула першу медаль у другий змагальний день 26 серпня. Срібну нагороду принесла паралімпійська чемпіонка у Токіо на 50 метрів Єлизавета Мерешко.