Галичанка та Н71 перший матч чвертьфіналу мали зіграти у Львові 13 лютого. Але команда з Фарерських островів не приїхала до України. Тоді з причин відмови від поїздки назвали дві: карантинні обмеження та можливе військове вторгнення Росії до України.

Після цього Європейська федерація гандболу випустила офіційне повідомлення щодо цього матчу. А також інших міжнародних гандбольних матчів в Україні. 18 лютого там заявили, що рішення про цей матч буде прийнято згодом.

20 лютого відбувся матч між цими командами вже у Торсгавні. Галичанка після першого тайму поступалася 13:10. Але в другому таймі дівчата зібралися та переломили хід поєдинку. Фінальна сирена зафіксувала перемогу 26:27.

Найбільш результативною у складі чемпіонок України стала Діана Дмитришин – 10 голів. У воротах надійно зіграла Вікторія Салтанюк. На її рахунку 15 сейвів.

Тепер Галичанка очікує на рішення Європейської федерації гандболу щодо першого матчу у Львові, який не зіграли.

У півфіналі переможець пари Галичанка – Н71 зіграє проти іспанського клубу Рокаса. В іншому півфіналі зіграють сербський Бекамент та іспанська Малага. Матчі цієї стадії турніру заплановані на 26/27 березня та 2/3 квітня.