Новий український рекорд зафіксував Національний проект "Книга рекордів України" 25 листопада. Варто зазначити, що Олександр – спортсмен-аматор.

Може зацікавити Найкращий хокеїст-асистент в історії України: Бабинець встановив новий рекорд

Мета Олександра

Ironman – найбільш виснажливе змагання з триатлону. Його започаткували в 1978 році та розподілили на 3 основні етапи: заплив на 3,86 кілометри, 180,2 кілометри на велосипеді та марафон на 42 кілометри. Цьогорічні змагання відбулись в ізраїльській Тіверії. Участь в Ironman взяли 923 учасники, до фінішу змогли дібратись тільки 712.

Олександр, який є аматором у триатлоні зміг підготуватись до змагань усього зі пів року (зазвичай до них готуються близько двох років). Олександр працював з тренером дистанційно. Він відправляв відео своєму наставнику, а згодом отримував правки щодо техніки виконання.

Новоспечений рекордсмен таким вчинком хотів продемонструвати незламність українців. Зазначив, що головне ніколи не здаватись, а згодом будуть і результати:

"Наш потенціал безмежний, набагато більший, ніж ми думаємо. Які б складні часи ми не переживали – головне ставити перед собою великі цілі й ніколи не здаватись. Я сам був здивований, що в неідеальних умовах вдалось підготуватись до такої складної дистанції. В Ironman беруть участь спортсмени з різних країн. Я хотів збадьорити українців і показати всьому світу, що ми, вольові й незламні та навіть у складні часи досягають видатних результатів", – сказав Олександр Стигар