У суботу, 1 травня, познанський Лех приймав Сталь, яка була аутсайдером чемпіонату.

Варто побачити Стрільнув по горобцях: футболіст Аякса виконав "найгірший пенальті в історії" – відео

До 88- хвилини, коли Василь Кравець вийшов на заміну, Лех був попереду в рахунку 1:0. Та вже за хвилину після появи українця на полі, саме він відправив м'яч у власні ворота. В боротьбі з суперником українець дотягнувся до м'яча, але вкрай невдало. Від його ноги той покотився у ворота повз голкіпера.

Але на цьому проблема Леха не закінчилася. На 90+7 хвилині гостям вдалося забити другий гол і перемогти у цьому матчі.

Відеоогляд матчу Лех – Сталь

Завдяки цій перемозі Сталь закріпилася на 15-у місці, яке дає можливість залишитися у польській Екстраклясі на наступний сезон. Лех же після цієї поразки залишився на десятому місці в турнірній таблиці.

Варто додати, що Кравець виступає в оренді за Лех. Права на гравця належать іспанському Леганесу.