Вольовий характер футболіста

Матч завершився результативною нічиєю 1:1. Після зустрічі Арсентій Дорошенко потрапив у лазарет команди.

Вже на 11-й хвилині 20-річний футболіст Авангарда в ігровому зіткненні отримав перелом ноги. З такою страшною травмою Дорошенко не покинув поле, а продовжив гру на знеболювальних. Арсентій відіграв ще 50 хвилин та був одним із найпомітніших на футбольному полі.

Після зустрічі футболіст пройшов медичне обстеження, яке показало закритий перелом відростку таранної кістки лівої стопи. МРТ не виявило розриву зв'язок, а лише їх пошкодження. Тепер Дорошенко мінімум місяць буде ходити з гіпсом.

• У цьому сезоні хавбек провів у Першій лізі 15 матчів, у яких забив два голи. Сам Дорошенко – вихованець Дніпра, також у його кар'єрі є виступи за Колос та Поділля.
  • Зараз Авангард із 20 очками йде на 13 місці серед 16 клубів.