Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті російської Прем'єр-ліги.

Дивіться також Це меседж усім футболістам академії, – гендиректор Шахтаря про переїзд українця у Росію

В Україні такий шум підняли, ніби я гравець збірної. Я грав у Маріуполі, мене ніхто не знав. Я не можу зрозуміти людей, які не знають ситуації. Я аполітичний, за новинами не слідкую і телевізор не дивлюсь,
– сказав Мампассі.

Таланта закидали повідомленнями, що він зрадник, адже поїхав грати до країни-агресора. Футболіст обмежив доступ до свого профілю в інстаграмі, щоб писати йому могли лише ті, хто підписаний на його сторінку.

"Російський паспорт? Такої вимоги не було. Все стосувалося спортивних питань. Після всіх аргументів я був зацікавлений у переході, хотів грати за Локомотив. Бачив, десь писали, що мене можуть дискваліфікувати через зміну спортивного громадянства. Якби в цьому були хоч якісь сумнівні моменти, я не пішов би на це. Впевнений, що жодних проблем не буде", – сказав він.

Що відомо про Марка Мампассі

  • Першу частину сезону Мампассі провів в оренді у Маріуполі. Московський Локомотив придбав його у донецького Шахтаря за 4 мільйони євро.
  • Марк грав за юнацьку збірну України віком до 19 років. Українські гравці, які виступають у російському чемпіонаті, виклик у лави національної команди не отримують.
  • За інформацією ЗМІ, Мампассі начебто готовий взяти російське громадянство, щоб не бути легіонером у тамтешньому чемпіонаті. Сам же футболіст заявив, що і далі готовий грати у збірній України.