Гол із 55 метрів після пропущеного "сухого листа": космічна хвилина в українській ДЮФЛ – відео

14 листопада 2023, 16:42

Джерело:

ІФ СПОРТ

У суботу, 11 листопада, було зіграно матчі десятого туру чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги України серед підлітків до 14 років. В одному з них СДЮСШОР Прикарпаття U-14 на своєму полі приймав однолітків із ФК Львів.

Гра закінчилася з рахунком 1:2. Попри поразку господарів, саме автор голу Прикарпаття U-14 змусив говорити про цей матч.

Шедевр на шедеврі

Капітан юнацької команди івано-франківського клубу Святослав Верещук вразив ворота суперника шедевральним ударом з 55 метрів. Це сталося після того, як його команда пропустила гол за мить до цього й розігрувала м'яч з центру поля.

Партнер віддав пас на Верещука, а той швидко оцінив ситуацію й побачив, що голкіпер гостей стоїть не на лінії воріт. Святослав виконав ідеальний удар зі своєї половини поля, закинувши м'яч за комірець воротарю.

Дивіться відео фантастичного голу 13-річного Верещука

Зверніть увагу. Шедевр гравця Прикарпаття U-14 став не єдиним протягом хвилини. До цього гості забили гол, який також є рідкістю у футболі, вразивши ворота прямим ударом з кутового.