Український арбітр вже два місяці перебуває у полоні окупантів: він рятує життя наших воїнів
Джерело:
фейсбук Олександра ШамичаРосія продовжує творити звірства та злочинні вчинки в Україні. Вони торкнулись й світу спорту, а точніше українського судді Дмитра Кубряка, який перебуває у полоні ворога.
Шамич: Місце лікаря в операційній, а не в колонії
Український суддя Дмитро Кубряк не лише відомий за своїм суддівством на футбольних матчах. У мирні часи чоловік успішно поєднував це з другою роботою. Кубряк за сумісництвом працював хірургом.
Читайте також Одягнули наручники та відвели у відділок, – арбітриня Петрова про своє викрадення окупантами
Як повідомила Наталія, дружина арбітра, ще з 12 квітня її чоловік перебуває у полоні окупантів. Жінка закликала повернути його у сім'ю. Цю інформацію сповістив голова комітету арбітрів в ГС "Асоціація футболу міста Києва" Олександр Шамич.
Місце лікаря в операційній, а не в колонії! Сподіваюсь наші посилання допоможуть повернути Дмитра додому!!,
– написав колишній рефері.
Дмитро Кубряк перебуває у полоні окупантів у Маріуполі, де разом зі своїми колегами рятував поранених. Хоча до цього виконував свій медичний обов'язок у госпіталі у Дніпрі. Але поїхав у блокадне місто, де його допомога була більш потрібна. Навіть у полоні український арбітр продовжує рятувати життя українських військових.
Ще наприкінці березня Андрій Павелко на своїй сторінці у фейсбуці похвалився рішенням Дмитра Кубряка. Президент УАФ у тій публікації зауважив, що після перемоги України у війні з Росією, нейрохірург тоді під час розмови пообіцяв повернутись до суддівства.
До слова, у мирні часи Кубряк працював арбітром на поєдинках Першої ліги України.
Історія незламної арбітрині Петрової
- Це вже не перший випадок викрадення росіянами українських суддів. Раніше Ірину Петрову, яка довгий час перебуває під окупацією у рідній Новій Каховці, п'яні загарбники з георгіївськими стрічками викрали біля будинку, де мешкала арбітриня. Сталось це 9 травня, а причиною стала відмова судити матчі, які організував ворог.
- На щастя, 13 травня українку повернули з полону.
- До цього жахливого інциденту Петрова виходила на мітинги на тимчасово окупованій території на підтримку України.
- Наприкінці травня Ірина приїхала у Київ, де у Будинку футболу зустрілась із Павелком. З рук глави УАФ арбітрині вручили футболку збірної та прийняла пропозицію працювати у єдиному штабі Асоціації.