Український гімн у Ташкенті

Українські спортсмени не могли поїхати з престижного турніру без нагород. Відразу два "золота" йде в Україну. Але не лише цим запам'ятались самбісти.

До теми Українка виграла чемпіонат світу із самбо, перемігши на останніх секундах: емоційне відео

Владислав Руднєв здобув своє "золото" у ваговій категорії до 79 кілограмів. У фіналі українець переміг суперника з Узбекистану Фурката Рузієва. 25-річний представник України відразу після оголошення результату вирішив яскраво відсвяткувати перемогу. Руднєв станцював традиційний український танець – гопак.

Танець від українського спортсмена: дивіться відео

Тепер Владислав вже чотириразовий чемпіон світу. Ставав найкращим із 2018 року. А роком раніше здобув ще й "бронзу" чемпіонату світу у російському Сочі.

• Ще одну нагороду для України здобула Юлія Гребеніжко. 26-річна спортсменка стала найкращою у ваговій категорії до 65 кілограмів. У вирішальному поєдинку вона здолала представницю Казахстану.
  • Бронзову ж медаль виграв Дмитро Стеценко (88 кілограмів).

Український гімн пролунав у Ташкенті: відео з церемонії нагородження