Українці здобули "срібло" та "бронзу"

Параатлети змагалися у спринтерських лижних гонках – 1,5 кілометра. Усього були розіграні медалі в 6 різних класах, повідомляє 24 канал.

До речі Українські паралімпійці не залишили шансів суперникам: "синьо-жовті" здобули відразу 9 нагород

Українці дійшли до фіналів у більшості змагань з лижних перегонів, а здобути медалі вдалося двом з них.

Григорій Вовчинський (спортсмен з ураженням опорно-рухового апарату, клас стоячи) здобув бронзову нагороду. Переможцю він програв лише 2 секунди. Українець розпочав фінальний старт позаду, проте у другій частині він пішов в атаку та фінішував третім.

Для Вовчинського це – третя нагорода у Пекіні. Загалом у спортсмена є повний комплект відзак.

Ще одну медаль для України здобула Оксана Шишкова. Вона стала другою серед параатлетів з порушенням зору. Українка поступилася представниці Австрії. Для неї це – четверта медаль на Паралімпіаді-2022. У її активі – 2 "золота" та 2 "срібла".