Українки здобули на змаганнях три медалі – "срібло" Аніти Серьогіної (вагова категорія до 61 кг) та Анжеліки Терлюги (до 55 кг), а також "бронза" Діани Шостак (вагова категорія до 61 кг), повідомляє 24 канал.

До слова Український каратист Горуна впевнений, що з легкістю міг би перемогти МакГрегора

У чоловіків Станіслав Горуна став третім у куміте у ваговій категорії до 75 кілограмів.

Наступний етап Прем'єр-ліги з карате відбудеться в місті Опорто (Португалія), 22 – 24 квітня.

Попередній турнір

• 24 січня у столиці Франції завершився турнір з карате Paris Open 2022. Українські спортсмени повернулися з медалями з Парижу.
  • Українка Анжеліка Терлюга здобула "золото" у ваговій категорії до 55 кілограмів.
  • У ваговій категорії до 50 кілограмів Юлія Палашевська стала другою.
  • Аніта Серегіна (61 кілограмів) та Олег Пащенко (75 кілограмів) вибороли бронзові нагороди.
  • Завдяки такій кількості нагород збірна України посіла друге загальнокомандне місце. Очолили рейтингову таблицю господарі змагань – французи. На їхньому рахунку 31 нагорода.