Світлину виклали у соцмережі, інформує 24 канал.

Читайте також: Фанатів московського ЦСКА затримали за вигуки"Живе Білорусь"

Підтримка українських ультрас

На набережній столиці з’явилося графіті з білоруським гаслом “Живе Білорусь”, яке активно використовують противники Олександра Лукашенка у сусідній країні.


Графіті від ультрас "Динамо" / Соцмережі

Раніше білоруський прапор вивісили на будівлі КМДА.

Додамо, що декілька днів тому фанати запорізького "Металурга" також висловили підтримку протестувальникам.


Фанати "Металурга" / ФК "Металург"

Вони підтримали Білорусь перед останнім матчем своєї команди сезоні 2019/20 в Першій лізі проти одеського "Чорноморця". Фанати вивісили плакат "Живе Білорусь!", який під час зустрічі був розташований на одній з центральних трибун стадіону.


Банер на підтримку протестувальників / ФК "Металург"

Протести у Білорусі: все, що потрібно знати

  • Після оголошення результатів президентських виборів у Білорусі 9 серпня кілька сотень активістів почали виходити на мирні акції протесту.
  • Білоруси не згідні з результатами виборів та вважають їх сфальсифікованими. Міжнародна спільнота також поділяє цю думку.
  • Варто додати, що ОМОНівці під час жорстоких розгонів мирних активістів застосовують світло-шумові гранати, гумові кулі та водомети.
  • Наразі жодних намірів йти на переговори із протестувальниками та сприяти дипломатичному вирішенню конфлікту Лукашенко не виявляє.
  • Лукашенко зібрав свій антимайдан. На нього бюджетників звозили зі всієї Білорусі. Підтримати Лукашенка прийшли начебто 70 тисяч осіб.