Долучився до розгрому

Гомель на власному полі приймав Слуцьк та впевнено переграв суперника 4:1. Один із голів забив 27-річний півзахисник з України Олександр Васильєв.

Це варто побачити Як Безус забив красивий гол у підкаті за Гент: відео

Українець на старті другого тайму подвоїв перевагу господарів 2:0. Васильєв отримав передачу у штрафному та ударом у дальній кут забив другий гол своєї команди. Автор результативного удару провів на полі весь матч. Також за Гомель усі 90 хвилин відіграв український захисник Олександр Батищев.

• Для Васильєва цей гол став 4-м у 6 матчах в усіх турнірах цього сезону.
  • Гомель із 15 очками після 8 турів замикає трійку лідерів. У їх активі 4 перемоги, 3 мирових та лише одна поразка.

Відео голу Васильєва

Красивий гол Біленького

Того ж дня свій матч зіграло брестське Динамо Станіслава Біленького. Український нападник вийшов у стартовому складі гостей та був замінений аж у компенсований до матчу час. У другому таймі футболіст відкрив рахунок у зустрічі.

Українець ударом з льоту пробив з-за меж штрафного – 0:1. Щоправда, динамівцям не вдалось втримати переможний рахунок. У підсумку – 1:1. За Славію Мозир 67 хвилин відіграв інший український гравець Максим Слюсар, але результативними діями не відзначився.

• Біленький провів у цьому сезоні у футболці динамівців 8 зустрічей в усіх турнірах. За зіграні матчі нападник вже 4 рази засмучував голкіперів суперника.