Українські фігуристи проігнорували російських грузинів під час нагородження на міжнародних змаганнях. Спортсмени продемонстрували свою чітку позицію.

Варте уваги Обурив ЗМІ, які говорили мовою ворога: борець із України відмовився від фото з росіянином на ЧС

По іншому не можна

На етапі Гран-прі з фігурного катання, котрий відбувся у столиці Угорщини Будапешті, українці Віолетта Сєрова та Іван Хобта вкотре нагадали усьому світу, що спорт не може бути позі політикою, а також те, що між росіянами та українцями не може бути жодних дружніх відносин. Діло в тому, що наші фігуристи тотально проігнорували уродженців країни-агресора під час нагородження.

Все через те, що фігуристи Анастасія Метьолкіна та Лука Берулава, які виступають під прапором Грузії, здобули перемогу на Гран-прі. Та от найцікавіше те, що тріумфатори змагань народились в Росії (Метьолкіна з Владимира, виступає за Грузію з 2020-го року, а Берулава з Москви, виступає з грузинським паспортом з 2019-го). До того ж пара тренується в Росії у Павла Слюсаренка.

Під час урочистої церемонії нагородження російські грузини підійшли спочатку до бронзових призерів міжнародної першості канадців Мартіни Аріано-Кент та Шарлі Лаліберте-Лорана, які привітали Метьолкіну та Берулаву, а потім до українців, котрі вибороли срібні нагороди змагань. Та от наші земляки відмовились контактувати з уродженцями країни-агресора, проігнорувавши переможців.

Відео: