Після фінального матчу фани збірної України, що перебували на трибунах залу в Амстердамі, долучилися до святкувань португальців. На відео видно, як майоріють синьо-жові прапори на тлі танців футзалістів, повідомляє 24 канал.

До слова Помста за Україну: Португалія переграла Росію та захистила звання чемпіона Європи з футзалу

Відео святкування португальскої збірної

Португалія – Росія: коротко про матч

• Збірна Португалії виграла чемпіонат Євро-2022 з футзалу, обігравши опонентів з Росії з рахунком 4:2.
  • При цьому Росія вела 2:0 на початку гри. Рахунок на 10-й хвилині відкрив гравець збірної РФ Антон Соколов, а Андрій Афанасьєв забив другий м'яч через 3 хвилини.
  • Однак, вже за півтори хвилини до перерви Томаш Пасу скоротив відставання. На 27-й хвилині Андре Коелью зрівняв рахунок, і вже через 5 хвилин ще раз забив збірній Росії третій, і вирішальний м'яч.
  • Четвертий гол Пані у порожні ворота став розгромним для збірної Росії, залетівши у сітку фактично під фінальне звучання свистка арбітра.