Яскравий виступ українців

Першу медаль для нашої команди з греко-римської боротьби здобув 24 квітня один із лідерів збірної Жан Беленюк. Українець у поєдинку за бронзову медаль здолав німця Максиміліана Кудлу. Сутичка закінчилася з рівним рахунком 1-1, але наш борець виграв за рахунок того, що заробив останній бал.

До теми Українські борчині здобули ще 4 медалі у Варшаві, Коляденко та Белінська – чемпіонки Європи

25 квітня українська скарбничка поповнилась ще двома "бронзами" на польській землі. У ваговій категорії 60 кілограмів третє місце посів Віктор Петрик, який здолав білоруса Гліб Макаранка (5-1).

Петрик – Макаранка відеоогляд

У вазі 72 кілограми "бронзу" в Україну везе Максим Євтушенко. Його суперником у бронзовому фіналі був представник Польщі Роман Пацурківський. Українець святкував "суху" перемогу з рахунком 11-0.

Євтушенко – Пацурківский відеоогляд

Загалом українська команда з греко-римської боротьби повертається додому з трьома бронзовими нагородами. У загальнокомандному заліку українська збірна з греко-римської боротьби посіла 4 місце.

• Чоловіча команда з вільної боротьби посіла друге загальнокомандне місце. У скарбничці нашої команди 4 нагороди – 1 "срібло" та 3 "бронзи".
  • Жіноча команда виступила ще яскравіше – 2 позиція та 6 медалей. Українки здобули 2 "золота", 1 "срібло" та 3 "бронзи".