Українка в трьох сетах програла швейцарці Белінді Бенчіч. Поступившись два гейми на своїй подачі в першій партії, у другому сеті Ястремська сама виконала два брейка проти одного у Бенчіч.

На старті вирішальної партії українка не реалізувала два брейкпоінта, а далі тенісистки двічі обмінялися брейками. У дев'ятому геймі Ястремська не скористалася шансом зробити ще один брейк і вийти подати на матч.

У підсумку гра перейшла на тайбрейк, де з 1:2 Ястремська вийшла вперед 4:2, але надовго відрив не втримала. Поступаючись 2:4, Бенчіч взяла п'ять з наступних шести розіграшів і оформила путівку в фінал. Дівчата провели на корті майже 2,5 години.

Ястремська та Бенчіч в минулому році зіграли на турнірі ITF, де сильнішою була швейцарка. У цьому сезоні в Нью-Хейвені українка взяла реванш у фіналі кваліфікації.

На кортах в Люксембурзі Даяна Ястремська обіграла Варвару Лепченко, Гарбінє Мугурусу і Маргариту Гаспарян.

У фіналі Белінда Бенчіч (WTA 47) чекає лідер посіву, дев'ята ракетка світу Юлія Гергес, яка раніше в боротьбі перемогла Ежені Бушар.

Нагадаємо, що 18-річна українка боролася за вихід в свій другий фінал поспіль. Минулого тижня Ястремська стала переможницею в Гонконзі, де дебютний титул виграла в поєдинку проти китаянки Ван Цян.

Белінда Бенчіч – Даяна Ястремська 2:1 (6:2, 3:6, 7:6)