На турнірі у Гонконзі Ястремська, яка займала 102-у позицію у світовому рейтинзі, не була сіяною. Проте це не завадило їй дійти до фіналу. Щодо 24-ої ракетки світу Ван, то саме вона у чвертьфіналі обіграла іншу українку – Еліну Світоліну. При цьому матч довелося переривати через дощ.

Матч розпочався доволі рівно, і перші п’ять геймів кожна з тенісисток брала свою подачу. При цьому вже у другому геймі Ястремська була близька до того, щоб виграти подачу суперниці. Але двічі не зуміла реалізувати брейк-пойнт. Та після того, як рахунок став 2:2, наступні чотири гейми поспіль виграла саме українка.

Вона ж виграла і перші чотири гейми поспіль у другому сеті, аж поки не програла п’ятий гейм на своїй подачі. Однак одразу його відіграла, взявши подачу суперниці.

Сьомий гейм за рахунку 1:5 тривав 11 хвилин. І став справжнім трилером. Ястремська тричі упустила нагоду реалізувати матчболи, при цьому чотири рази відіграла брейк-пойнти суперниці. Та все ж зуміла довести матч до перемоги.

Даяна Ястремська – К'ян Ван 2:0 (6:2, 6:1)

На момент перемоги на турнірі у Гонконзі Ястремській виповнилося 18 років та 4 місяці. Вона стала наймолодшою тенісисткою в Україні, яка вийшла у фінал турніру WTA та виграла його. Для прикладу, Світоліній було 18 років та 10 місяців, коли вона виграла свій перший турнір WTA.

Окрім того, для Ястремської це четвертий фінал у сезоні, і друга перемога. До цього вона виграла турнір ITF в Римі, а також грала у фіналах турнірів у Великобританії та Франції.

Також Ястремська стала першою тенісисткою, яка народилася у 2000-х і пробилася у топ-100 світового рейтингу (96-а позиція). Також вона стала четвертою тенісисткою з цієї епохи, яка зіграла у фіналі.

Після перемоги у Гонконзі Ястремська підніметься у топ-70 світового рейтингу, а також отримає понад 163 тисячі доларів призових.