Нападниця Ольга Яцковець черговий раз стала найкращою баскетболісткою у складі Вінтертура. Її команда здобула перемогу на виїзді над Женевою – 87:64, пише 24 канал.

Найкраща у Швейцарії

Баскетболістка у перенесеному матчі 3-го туру чемпіонату Швейцарії продемонструвала феєричну результативність за 38 хвилин та 40 секунд на майданчику. За цей час українка набрала 30 очок, ставши найбільш результативною у зустрічі. Також українська форвардиня зробила одну передачу, 14 підбирань. У її пасиві є 4 втрати та 2 персональні фоли.

Вінтертуру вдалось у перших трьох чвертях здобути перемогу – 24:25, 23:28 та 14:20 відповідно. Остання чверть була за господарями паркету – 26:21.

Після звитяги Вінтертур посідає 3 місце, у їх активі 18 очок. Така ж кількість пунктів і у Женеви, яка перебуває відразу за "їх спиною". Із 26 очками впевнено лідирує Фрібур.

• Яцковець поповнила склад швейцарського клубу лише на початку серпня 2020-го року. У минулому сезоні українка виступала за словацький Ружомберок.