Перша нагорода у Токіо

Українська веслувальниця з першого місця вийшла у фінальний заплив на 200 метрів каное. Людмила Лузан лише на останніх метрах вирвала нагороду для України.

Цікаво Борчиня Коляденко у розкішному стилі взяла "бронзу" Олімпіади у Токіо

24-річна українка вже з перших метрів йшла серед лідерів – 4 місце. З кожним метром Людмила додавала у швидкості та вела боротьбу за представницею Польщі за бронзову медаль. Лідерство впевнено захопила американка Невін Харрісон. Веслувальниця із США стала олімпійською чемпіонкою у Токіо.

"Срібло" взяла каноїстка з Канади Венсан-Лапуант Лоренс. А от долю третього місця вирішив лише фотофініш. Боротьба за нагороду вела українка та полячка. За декілька секунд були оприлюднені остаточні результати – Людмила Лузан стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Токіо на дистанції 200 метрів на каное.