На рахунку українки три медалі різного ґатунку

Ангеліна Ломачинська виступає у категорії до 49 кілограмів. Для українки це перші нагороди на дорослому рівні, пише 24 канал.

Українська атлетка стала найкращою в першому виді змагань – ривку, здобувши мале "золото" з результатом 80 кілограмів.

Вона випередила представницю Італії Джулію Імперіо (79 кілограмів) та іспанку Марію Хіменес Ґерво (72 кілограми).

У поштовху Ангеліна послі третю сходинку. Важкоатлетка забезпечила собі малу "бронзу", взявши вагу 87 кілограмів. Цього разу вона поступилася Імперіо (92 кілограми) та Хіменес Ґерво (91 кілограми), які випередили її в турнірній таблиці.

За підсумками двох видів Ломачинська стала срібною призеркою двоборства з результатом 167 кілограми у сумі. Чемпіонкою Європи стала Імперіо з 171 кілограм, а велику "бронзу" взяла Хіменес Ґерво (163 кілограми).

Для представниці України це перша перемога на чемпіонаті Європи серед дорослих. До цього вона здобувала титули лише на молодіжному рівні, а на минулому чемпіонаті мала тільки одну малу медаль.

Що відомо про атлетку

• 25-річна спортсменка представляє Хмельницьку область.
  • У 2021 році вона здобула бронзову нагороду на чемпіонаті Європи-2021 у ривку (до 45 кілограмів).
  • Чемпіонка Європи-2018 серед молоді (U23) в категорії до 48 кілограмів. Загалом має сім медалей з молодіжних Євро, з них три – золоті.

Хто з українців виступить на чемпіонаті Європи-2022 з важкої атлетики

• У неділю, 29 травня. Україну представить Дмитро Вороновський (55 кілограмів). Початок виступу українця о 15:00.
  • Також в цей день (29 травня) о 18:00 виступлять відразу дві України Каміла Конотоп та Світлана Самуляк. Вони виступають у категорії до 55 кілограмів.
  • У вівторок, 31 травня, виступить Віталій Смочек (до 73 кілограмів, група Б). Початок о 15:00.
  • 31 травня змагатимуться Марія Гангур та Марія Тимощук до 64 кілограмів). Виступ за участі українок розпочнеться о 18:00.