Шанс номер два для Лівач

Доля Оксани Лівач на Олімпійських іграх була у руках представниці Китаю Сунь Янань. Китаянка у півфіналі повинна була перемогти американку Сару Хільдебрандт для того, щоб дозволити українці вийти на килим у втішній сутичці у боротьбі за "бронзу". Що і зробила Сунь.

Варте уваги Сподіваюсь, що зможу поборотись за "бронзу", – борчиня Лівач після поразки в 1/4 Олімпіади

Перший період минув за тотальної переваги представниці США – 1:7. Лише одне очко віддала вона Янань. А ось після короткого відпочинку китаянка створила щось неймовірне. Здається, їй допомогла підтримка українців, які у тій сутичці вболівали саме за неї.

За декілька секунд до завершення сутички Сунь вигризла у суперниці путівку у фінал Олімпійських ігор – 10:7. Вона не лише пробилась у фінал, а й дозволила Оксані Лівач ще раз вийти на килим у Токіо.

Важливий день у Токіо

  • Китаянка у фіналі зустрінеться проти японки Юї Сусакі, яка у півфіналі здолала львів'янку, яка виступає за Азербайджан, Марію Стадник – 11:0.
  • Марія ж у бронзовому фіналі буде боротись проти переможниці втішної сутички Люсія Єлес (Еквадор) Намууцецег Цогт Очір (Монголія). Стадник може здобути свою четверту олімпійську нагороду. На жаль, знову не "золоту".