Марта Костюк – Барбора Крейчикова 2:1 (4:6, 6:3, 6:4)

Матч тенісисток, який розпочався 20 червня, був перерваний через настання темряви. Тому тенісистки продовжили зустріч 21 червня, пише 24 канал.

До теми Матч українки Костюк із чемпіонкою Ролан Гаррос несподівано перервали

На момент зупинки рахунок за сетами був 1:1, тому все вирішувалось вже у третій партії.

Перший сет залишився за Крейчиковою – 4:6. Вже у наступній партії сильнішою була українка – 6:3.

Стартовий гейм залишився за титулованою чешкою, яка з брейком повела у рахунку. Протягом цілої партії тенісистки демонстрували рівний теніс на британському корті. Костюк змогла зрівняти рахунок та навіть у п'ятому та дев'ятому геймах. Останній якраз став переломним на користь Марти. Українка використала п'ятий брейк-пойнт, який приніс їй лідерство у матчі.

У наступному геймі 19-річній тенісистці з України вдалось втримати свою подачу та здобути перемогу над Барборою – 6:4.

Марта Костюк вибила з 1/16 турніру в Істборні чемпіонку Ролан Гаррос Барбору Крейчикову (WTA №15). Українка перебила усі прогнози експертів та "втерла ніс" суперниці з Чехії.