За рахунку 1:1 вихованець "Дніпра" відзначився на 74-й хвилині після відмінного проходу по флангу. Це його дебютний гол за АЕК у 9-й грі за клуб, пише 24 канал.

Ви це бачили? Перший у кар'єрі: Яремчук оформив хет-трик за 15 хвилин у матчі з "Васланд-Беверені" – відео

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу господарів, які піднялись на третю сходинку турнірної таблиці, ОФІ – 10-й.

Зазначимо також, що інший українець з АЕКа Дмитро Чигринський зустріч з ОФІ пропускав через травму.

АЕК – ОФІ відеоогляд матчу

Коротко про Євгена Шахова:

• Він є вихованцем "Дніпра", де й провів значну частину своєї кар'єри. За клуб з однойменного міста він награв 94 матчі, в яких забив 11 голів, за понад 10 років.
  • Згодом перейшов у грецький ПАОК у 2016 році й залишився там на 3 сезони. За цей час зіграв у 64 матчах, забивши 12 м'ячів. Тоді перейшов в італійський "Лечче" – 24 матчі й один гол за сезон у Серії А.
  • Після вильоту "Лечче" повернувся в Грецію, цього разу в АЕК. Також Євген Шахов награв 70 матчів за молодіжні і юнацькі збірні України. У перші команді провів 7 матчів, відзначившись одного разу – у воротах Сербії.