Після закінчення турніру "Белазовец-2021" український півзахисник залишив розташування клубу, в якому проходив перегляд.

Дивіться також: Шабанов покидає Динамо: тренер іноземного клубу вперше розповів про трансфер

Віктор Путін прибув в команду в кінці січня і взяв участь в трьох матчах "жовто-зелених". Перед від'їздом в Жодіно півзахисник зіграв 45 хвилин проти Мінська, а потім взяв участь у двох перших кубкових зустрічах Белазовця. Вийшов на 61-й хвилині на заміну в матчі проти Іслочі, а в другому турі зіграв 28 хвилин проти Торпедо-БелАЗа.

У матчі з "вовками" Віктор заробив пенальті, який не реалізував Гіоргі Кантарія, але повторним ударом все ж відправив м'яч у сітку, а в матчі проти господарів турніру віддав гольовий пас Сучкову, який встановив остаточний рахунок в матчі (2:2).