Джерело: 24 канал

Барселона впевнено здолала аутсайдера сезону – 68:110. Хоча для українця Артема Пустового цей сезон швидше за все стане останнім у футболці каталонського клубу, але він продовжує віддавати всі сили на майданчику.

Оце так Космічна гра: баскетболістка збірної України вчетверте поспіль оформила дабл-дабл

Хороший матч Пустового

Каталонці протягом всієї зустрічі володіли перевагою. Лише наприкінці матчу супернику вдалось нав'язати боротьбу та завершити останню чверть у нічию – 16:16. Але було вже занадто пізно. Перші три чверті залишились у активі іспанського гранда – 21:28, 15:34 та 16:32.

Пустовий провів на паркеті 23 хвилини та 30 секунд. За цей час баскетболіст з України набрав 10 очок, здійснив 6 підбирань, 3 блок-шоти та 3 перехоплення. Також Артем одного разу втрачав м'яч та чотири рази фолив. Рейтинг ефективності українця склав +19, що є другим кращим показником у команді.

Найкращим гравцем матчу став американець Брендон Дейвіс з Барселони. За 15 хвилин він набрав 18 очок та зробив 4 підбирання.

• Після звитяги каталонський клуб продовжує перебувати на вершині таблиці, у їх активі 32 очки. Барселона поступається лише двома пунктами мадридському Реалу.
  • У наступній зустрічі 26 січня команда українця зіграє проти російського Зеніта у Євролізі.