У рамках 11 туру чемпіонату Швейцарії Вінтертур Ольги Яцковець зіграв на виїзді проти Геліоса. Команда українки здобула переконливу перемогу – 73:84, пише 24 канал.

До теми Знищує суперниць: українська баскетболістка втретє поспіль оформила дабл-дабл у Європі

Дивовижна гра

Стартова чверть залишилась за господарками зустрічі – 24:21. Всі наступні чверті залишились за гостями – 16:24, 21:23, 12:16.

Баскетболістка збірної України Яцковець провела на паркеті 39 хвилин та 46 секунд. За цей час українка набрала 28 очок, здійснила 14 підбирань, 1 передачу та 1 перехоплення. Також Ольга запам'яталась у матчі 4 фолами та ще 7 разів втрачала м'яч.

23-річна баскетболістка вчетверте поспіль оформила дабл-дабл у зустрічі. Яцковець друга в чемпіонаті за підбираннями – 9,8 за матч. Перша за блокшотами – 1,1. У попередньому поєдинку Ольга набрала 16 очок та 12 підбирань. У цьому протистоянні українка показала кращу результативність.