"Гент" у рамках 1-го туру на виїзді зіграв проти "Сент-Трюйдена", пише 24 канал. Команда українців зазнала поразки з рахунком 2:1.

Дивіться також: Українець Яремчук відзначився голом у матчі бельгійського "Гента": відео

Рахунок у грі господарі поля відкрили вже на другій хвилині. Після рикошету від українського захисника Ігоря Пластуна "Сент-Трюйден" вийшов вперед.

Гол на свій рахунок записав Сузукі.

Гол Пластуна

До завершення першого тайму "Гент" зрівняв рахунок. Пластун виправився за перший гол. Під час кутового Ігор ударом головою відзначився у воротах "Сент-Трюйдена".

Дивіться відео голу Пластуна

Антигерой Пластун

По перерві "Сент-Трюйден" вирвав перемогу в матчі. Господарі поля відзначилися вдруге на 60 хвилині. Ігор Пластун та голкіпер Камінскі не порозумілися у власному штрафному.

У підсумку м'ячем заволоділи гравці "Сен-Трюйдена". Перший удар взяв на себе Роман Безус, проте з другої спроби Колідіо таки відзначився голом.

Дивіться відео другого голу "Сент-Тоюйдена"

Ігор Пластун під час зіткнення з воротарем зазнав травми і не зміг продовжити гру.

Роман Безус також був замінений на 63 хвилині. Участь у матчі взяв і футболіст збірної України Роман Яремчук.

Наступний матч "Гент" проведе 15 серпня проти "Кортрейка".