Та згодом стало відомо, що малазієць і ще двоє спортсменів порушии правила, запізнившись до кімнати очікування перед початком змагань. Рішення віддати медаль українцеві Максиму Ковалю викликало критику з боку малазійських уболівальників. Вони почали ображати нашу країну.

Як це було Українець Коваль виграв "золото" Паралімпіаді у штовханні ядра, Яровий взяв "срібло"

Крапки над "і" розставив представник Міжнародного паралімпійського комітету Крейг Спенс.

Вони спізнилися. У них могла бути вагома причина запізнення, тому ми дозволили їм змагатися, а в цей час вивчали факти,
– прокоментував ситуацію Спенс.

Спенс сказав, що як привід було приведено те, що малазієць і двоє інших сказали, що вони не чули оголошення або воно було на мові, яку вони не розуміли. Уже після закінчення змагань організатори визначили, що у спортсменів не було ніякої вагомої причини, щоб спізнюватися. Тому апеляція малайзійської сторони була відхилена.

Також він зазначив, що Паралімпійський комітет України "піддавався серйозним образам з боку малайзійців".

"Мені шкода. Правила є правила. Рішення було прийнято. У тому, що малазієць запізнився, не винен українець", – підсумував Спенс.

Малазійці атакували сторінку Спорт 24

  • Малайзійці залишили чимало постів у твіттері та фейсбуці. У трендах малайзійського сегмента твіттер на першому місці була "Україна", на другому – "Зіяд", а на четвертому – "Максим Коваль".
  • Після цього вони вдалися і до атаки Національного олімпійського комітету України і сторінки самого Максима Коваля.
  • Для прикладу, під новиною про золоту медаль Коваля на фейсбук-сторінці Спорт 24 залишили 39 тисяч коментарів за три години з моменту публікації. А також 14 тисяч лайків та 2 тисячі поширень.