У другому турі чемпіонату Бельгії "Андерлехт" Михайличенка зустрічався із "Сент-Трюйденом". Про це пише 24 канал.

Дивіться також: Черговий гол українця Пластуна не врятував "Гент" від поразки у чемпіонаті Бельгії: відео

Після першого тайму "Андерлехт" перемагав з рахунком 1:0. Гол забив саме Михайличенко.

Українець не зустрів опору суперників та продерся у штрафний гостей, звідки і завдав влучного удару.

Дивіться відео голу Михайличенка

Для українського футболіста це дебютний матч у складі "Андерлехта". Богдан перейшов у бельгійський клуб із "Зорі" у літнє міжсезоння.

Як завершився матч

"Андерлехт" відсвяткував першу в сезоні перемогу. По перерві перевагу брюссельців подвоїв Дімата.

Під завісу матчу команди обмінялися голами. У гостей відзначився Балонго, а в "Андерлехта" – Тау.