Українець Ковталюк забив переможний гол у ворота принципового суперника "Динамо": відео

20 липня 2020, 09:49

Український нападник Микола Ковталюк відзначився черговим голом у чемпіонаті Грузії. Результативний удар українця приніс перемогу "Ділі" у матчі з принциповим суперником "Динамо" з Тбілісі.

У рамках 6 туру чемпіонату Грузії "Діла" українця Ковталюка зіграла на виїзді з "Динамо" Тбілісі, пише 24 канал.

Варто побачити: Гарматний гол Бушмана допоміг команді продовжити боротьбу за перше місце у Литві: відео

Черговий гол українця

Завдяки голу Гігнідзе гості мінімально перемогли у першому таймі. А вже з 63-ї хвилини "Діла" грала у меншості.

Вже за п'ять хвилин господарі скористались більшістю. Вдало реалізував пенальті Куцій – 1:1.

Вирішальний гол на 90+2 хвилині забив український нападник Микола Ковталюк. Після штрафного він вдало підставив ногу та спрямував м'яч у ворота – 1:2.

Для нього це взяття воріт в цьому сезоні стало шостим. Український форвард забиває в чотирьох матчах чемпіонату поспіль.

Підсумковий рахунок матчу – 1:2. Для "Динамо" ця поразка стала першою в сезоні.

Також в цій зустрічі взяв участь ще один українець – захисник Іван Трубочкін, який захищає кольори тбіліського "Динамо". Він відіграв також всю зустріч і записав в свій пасив лише гірчичник.

Після цього туру "Діла" посідає перше місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 14 очок. "Динамо" з Тбілісі розташовується на третьому місці.

Що відомо про Миколу Ковталюка

Футболіст є вихованцем львівського футболу, народився в Самборі. У чемпіонаті Грузії з невеликою перервою на Південну Корею, виступає з 2017 року. Виступав за "Карпати" (U-19), "Іллічівець" (U-21), "Полтаву", "Земплін" (Словаччина), київський "Арсенал", "Колос" із Ковалівки, "Колхеті", "Динамо" Тбілісі.