Ерік Шуранов вперше вийшов на поле в стартовому складі Нюрнберга, а на 76-й хвилині матчу він відзначився дебютним голом і вивів свою команду вперед – 2:1.

Дивіться також Українець Маліновський забив пенальті та вирвав перемогу для Аталанти: відео

Через хвилину після взяття воріт головний тренер Нюрнберга замінив українця. Однак переможним гол українського футболіста не став, оскільки Гройтер Фюрт відігрався на третій доданій хвилині.

Після цієї гри Нюрнберг перебуває на 14 місці з 29 очками. Гройтер Фюрт займає третє місце в турнірній таблиці і має в своєму активі 47 балів.

Що відомо про Шуранова

Шуранов є одним з найбільш перспективних гравців Нюрнберга. У поточному сезоні нападник забив сім голів за три матчі в складі команди U-19, один гол в регіональній лізі Баварії, а також оформив дубль в матчі юнацького Кубка Німеччини.