Українець Дубров вирвав "золото" Паралімпіади з плавання

28 серпня 2021, 12:58

Збірна України здобула вже 7 золоту медаль на літніх Паралімпійських іграх. Чергове золото Україні приніс плавець Денис Дубров.

Дубров – переможець Паралімпіади

Чемпіон Паралімпіади 2016 року Дубров знову взяв "золото" у комплексному плаванні. Денис переміг на дистанції 200 метрів у класі SM8.

До теми 17-річний Сербін взяв 6 "золото" для України на Паралімпіаді: Смирнов здобув "срібло"

32-річний українець не надто вдало розпочав заплив і відставав від суперників. Однак Дубров видав феноменальне завершення та здобув перемогу.

Денис випередив китайця Ксу Хайцзяо всього на 0,10 секунди. Третім став ще один представник Китаю Ян Гуанлун.

Дубров тепер має 5 медалей на Паралімпіаді. Окрім "золота" в Ріо та Токіо, в українця ще дві "бронзи" та одне "срібло" Паралімпіаи-2016.
  • У суботу, 28 серпня, Україна здобула вже 4 золоті медалі на Паралімпіаді. Усі золоті нагороди українці виграли у плаванні.
  • Окрім Дуброва, перемоги здобули Михайло Сербін та Євгеній Богодайко з Максимом Кріпаком. Останній, до слова, встановив світовий рекорд!